Norma Ekspert

Norma EXPERT oferuje nowe możliwości, których nie posiada inny program kosztorysujący. Oprócz standardowych funkcji, nowych narzędzi narzędziowych z warsztatami narzędziowymi w postaci wstęg, automatycznie uaktualnionymi panelami bocznymi narzędziami narzędziowymi, program oferuje inne  oferty.

Norma Standard 

Program do kosztorysowania Norma STANDARD  umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Może być tworzeniem etapów przedmiarobmiarów, kosztorysów inwestorskich, ofertowych i powykonawczych.

Atena systemu

System Athena to profesjonalny zestaw nowoczesnych narzędzi wspomagających kosztorysowanie, którego głównym elementem jest program do kosztorysowania Norma PRO. Norma Pro została opracowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy oczekują od programu m.in. możliwości wariantowania kosztorysów, opracowania kosztorysów złożonych, kalkulacji robót z wykorzystaniem pozycji scalonych, porównywania wariantów czy przedstawiania kosztorysów porównawczych.

Buduj z głową

Buduj z Głową to publikacja elektroniczna wydawana na płytach CD, skierowana do branży budowlanej, administracji państwowej oraz samorządowej. Ukazuje się co kwartał i oferuje czytelnikom wyjaśnienia i opinie autorytetów w dziedzinie kosztorysowania, zamówień publicznych i pokrewnych, komentarze i omówienia zmian w przepisach prawnych najnowsze przepisy prawne dotyczące szeroko pojętego budownictwa.

ATH Project

ATHProject to moduł rozszerzający funkcjonalność MS Project o możliwość wczytywania kosztorysów stworzonych w programie Norma.

ATH Excel

ATHExcel to specjalistyczny moduł dzięki któremu w każdej chwili będziesz mógł łatwo i szybko przenieść kosztorys z Normy PRO lub STANDARD do Excela! Wybrane dane wstawisz do odpowiednich kolumn według zdefiniowanych przez siebie kryteriów.

Miara Pro

Miara PRO to uniwersalny i prosty w obsłudze program do sporządzania przedmiarów na podstawie projektów CAD. Po wczytaniu dokumentu w formacie DWG, DXF lub RYS (CAD Rysunek) program oferuje pracę na warstwach. Oprócz tego można nanieść kilka warstw obiektów przedmiarowych, których tłem mogą być dowolnie wybrane warstwy projektu. Obmiary można również zdejmować po wczytaniu rysunków lub zdjęć zapisanych w najpopularniejszych formatach graficznych: JPG, BMP, GIF, PNG i TIFF. Cechą wyróżniającą program jest możliwość zdejmowania obmiarów ze zniekształconych perspektywą fotografii. Po przeprowadzeniu kalibracji i zdefiniowaniu planu można precyzyjnie odczytać dane o poszczególnych obiektach. Miara PRO może pracować jako niezależna aplikacja – uzyskane wyniki (obiekty przedmiarowe) można zapisać w popularnym PDF-ie, plikach tekstowych, HTML lub formatach obsługiwanych przez arkusze kalkulacyjne: MS Excel, OpenOffice oraz LibreOffice.